Ochranný nápoj Juvenil, sirup malina

Kód: 129
Neohodnoceno
199 Kč 199 Kč / 1 ks
Skladem

Český sirup s vysokým podílem ovoce a unikátní složkou JUVENIL, která obsahuje přírodní komplex dietárních nukleotidů, antimikrobiálních peptidů, aminokyselin a minerálních látek, který v kombinaci se zvýšeným obsahem vitamínů C, B3, B5, B9 a zinku slouží pro podporu imunity, snížení únavy a vyčerpání a pro podporu psychické a fyzické odolnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

podpora imunity/ snížení únavy a vyčerpání/ podpora psychické a fyzické odolnosti

 

Český sirup s vysokým podílem ovoce a unikátní složkou JUVENIL, která obsahuje přírodní komplex dietárních nukleotidů, antimikrobiálních peptidů, aminokyselin a minerálních látek, který v kombinaci se zvýšeným obsahem vitamínů C, B3, B5, B9 a zinku slouží pro podporu imunity, snížení únavy a vyčerpání a pro podporu psychické a fyzické odolnosti.

 

imunita

Dobrá imunita je Váš ochranný štít proti nemocem v každém věku.  

 

únava a vyčerpání

Nemarněte Váš čas tím, že jste unavení a vyčerpaní. Žijte naplno každý den!

 

psychická a fyzická odolnost

O tom, co nám život přinese, často nerozhodujeme sami. Důležité ale je zvládat to, co přijde, s lehkostí, pohodou a nadhledem.

 

 

Vybrané přínosy nápoje:

  • je vyroben na čistě přírodní bázi s vysokým podílem ovoce,
  • obsahuje jedinečný komplex dietárních nukleotidů, antimikrobiálních peptidů, aminokyselin,
  • vitamín C přispívá k podpoře imunity a k tvorbě kolagenu, zvyšuje vstřebávání železa,
  • vitamíny B3, B5, B6 a B9 přispívají k snížení míry únavy a vyčerpání, normální psychické činnosti a nervové soustavy, k regulaci hormonální aktivity,
  • zinek k přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, zraku, nehtů a pokožky,
  • jednoduché a chutné užívání,
  • vydrží dlouhou dobu, jedna lahev vystačí na přípravu 9,5 l nápoje,
  • složení vhodné pro všechny věkové kategorie, děti i diabetiky
  • doslazováno stévií,

 

Ochranný nápoj JUVENIL sirup kombinuje unikátní přírodní recepturu s výtažky z ovoce, nejkvalitnější dostupné suroviny a celostní přístup k lidskému zdraví.

 

TIP:

Chcete vyzkoušet zdravý a chutný nápoj? Vyzkoušejte jednu ze tří příchutí sirupu JUVENIL.

 

Složení:

Tekutý cukr, pitná voda, ovocný koncentrát, ovocná báze, kyselina: kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, vitamin mix (maltodextrin, niacin, kys. pantothenová, vitamín B6, kyselina listová), sladidla: sukralóza, steviol-glykosid, laktát zinku, stabilizátor: sorban draselný, JUVENIL: přírodní komplex dietárních nukleotidů, peptidů, aminokyselin a minerálních látek.

 

Příprava:

1 díl sirupu nařeďte 18 díly vody.

 

Dávkování:

denně.

Účinnou dávku ochranného nápoje získáte již při vypití 20-40 ml sirupu, tj. od cca 400 ml hotového nápoje.

Nelze předávkovat.

 

Obsah:

500 ml sirupu (na 9,5 l hotového nápoje)

 

Jak to všechno začalo:

Počátky vzniku JUVENILU sahají do konce 30. let 20. století, kdy začal razit přední český farmaceut dr. Bohumír Rakušan a jeho tým koncepci, že lidskému organismu musíme s jeho problémy a neduhy pomoci přirozeným způsobem, který nabízejí pouze výtažky rostlinných a živočišných tkání. Přišel na to, že lidské tělo umí nejefektivněji zpracovat přírodní látky a nikoli uměle vytvořené chemické sloučeniny. Ty organismus nejen nedokáže zcela přijmout a využít je ve svůj prospěch, ale ještě často v těle zůstávají v podobě nebezpečných, toxických usazenin.

 

Výzkum nového imunopreparátu pokračoval v pražských laboratořích VŠCHT, Mikrobiologickém ústavu Akademie věd ČR, Centru biologické ochrany v Těchoníně, na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové a v řadě dalších institucí.

 

Pod názvem JUVENIL se preparát začal vyrábět v 50. letech minulého století a až do sedmdesátých let byl pouze na lékařský předpis. V té době byl určen k intravenóznímu podání onkologickým pacientům na urychlení regenerace buněk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: